Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Tadeusz bardzo wnikliwie podszedł do mojego problemu z plecami - dało mi to duże poczucie bezpieczeństwa i wzbudziło zaufanie. Na każdej wizycie dowiadywałam się czegoś nowego o funkcjonowaniu mojego ciała, zaczęłam rozumieć zależności i - zdawało by się - odległe konsekwencje pewnych nawyków. Mogę powiedzieć bez cienia przesady, że moje zdrowie jest teraz w bardzo profesjonalnych rękach. ~ Agnieszka H
Polecam Kręgi Zdrowia nie tylko wtedy, gdy pojawią się już poważne problemy — ale przede wszystkim jako wsparcie profilaktyczne. Gdy postanowiłem zacząć uprawiać więcej sportu, moje ciało po latach siedzenia za biurkiem po prostu nie dawało rady. Treningi wspierane regularną terapią u Tadeusza skutecznie postawiły mnie na nogi i pozwoliły wrócić do aktywności bez bólu i kontuzji. ~ Krystian L
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zgłosiłam się ze skręconą kostką i od początku zostałam potraktowana bardzo poważnie. Tadeusz przeprowadził dokładny wywiad, zbadał nogę oraz wyjaśnił ćwiczenia, które mogą pomóc. Otrzymałam konkretne zalecenia dotyczące leczenia i dalszej diagnostyki. Wizyta przebiegła w spokojnej i miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam :) ~ Amelia B
Holistyczne podejście przede wszystkim :):):) Tadeusz już nie raz uratował mnie w nagłych sytuacjach bólu pleców. Wyjaśnił skąd mógł pojawić się ból, jak mu zapobiegać i przywrócił "do żywych" :) U Tadeusza również leczę kolano, dostałam zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu. Dodatkowo zawsze podzieli się holistycznymi poradami zdrowego życia. Serdecznie polecam! ~ Dominika S
Tadeusz ratuje mnie z różnych opresji zdrowotnych już chyba od 7 lat i zawsze mogę liczyć na jego wsparcie. Mój tryb życia i pracy jest bardzo wymagający, dlatego szczególnie cenię sobie jego pomoc w sytuacjach, gdy mam przeciążone mięśnie, jestem przemęczona albo przebodźcowana. W gabinecie Tadeusza zawsze znajdę spokój, profesjonalizm, dobrą radę, szczerość i pomoc. ~ Hanna W
Do Tadeusza trafiłam w momencie kiedy ledwo mogłam wstać z łóżka a za wszelką cenę nie chciałam się operować. Problem z kręgosłupem zniknął po pierwszej wizycie i mogłam szybko wrócić do aktywności fizycznej. Potem wyleczył mi cieśń nadgarstka a na to pomaga (podobno) tylko operacja. Tadeusz to kopalnia wiedzy na temat zdrowia, zdrowego żywienia i naturalnych terapii. ~ Julita S
Do Tadeusza Kowalewskiego trafiłam z powodu nawracających bólów lędźwiowego odcinka kręgosłupa. W ciągu kilku lat wracałam z innymi problemami, między innymi z zamrożonym barkiem. Zawsze otrzymywałam profesjonalną i skuteczną pomoc. Dla mnie wartością dodatkową jest holistyczne podejścia do problemów zdrowotnych oraz życzliwe i serdeczne podejście do pacjenta. Dziękuję i polecam z całego serca. ~ Shikha L
Z całego serca polecam fizjoterapię u Tadeusza. Zgłosiłam się po operacji więzadła krzyżowego i szyciu lakatki. Tadek ma bardzo duża wiedzę, indywidualne podejście i bardzo mi pomógł wrócić do sprawności. Dostosowywał rodzaj terapii do potrzeb i moich możliwości. Poza tym, spotkania przebiegały w mega miłej atmosferze a ciekawe rozmowy pomogły zapomnieć o bólu. ~ Karolina S
Z pełnym przekonaniem polecam wizytę u Tadeusza. Już od pierwszego spotkania widać ogromną wiedzę, doświadczenie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Dokładny wywiad i trafna diagnoza pozwoliły szybko zidentyfikować przyczynę problemu z kolanami dzięki czemu szybko wróciłem do uprawiania sportu z pełną sprawnością. Zdecydowanie 5/5. ~ Piotr S
Trafiłam do Tadeusza z polecenia siostry, więc wiedziałam, że „czyni cuda. Przychodziłam z bolącym punktem za łopatką, który bolał mnie sporadycznie od kilku lat. Oprócz pracy w gabinecie zostały mi zalecone ćwiczenia do domu. Nawet nie pamiętam kiedy ból minął i nie wrócił przez conajmniej rok. Tadeusz jest magikiem :) ~ Agata S
Z całego serca polecam Tadeusza. Do jego gabinetu trafiłam w 9 miesiącu ciąży z dzieckiem w ułożeniu poprzecznym. Nie miałam dużych oczekiwań a jednak po dwóch wizytach i codziennym wykonywaniu zaleconych ćwiczeń córeczka wykonała obrót do pozycji główkowej w 38 tygodniu ciąży. Dodatkowo warto podkreślić że wizyty odbywają się w spokojnej i życzliwej atmosferze. ~ Agata R
Miałem nieznośny ból kolana po przeciążeniu. Tadeusz fachowo objaśnił powody i konsekwencje urazu. Po tym zastosował terapię manualną. Dzięki temu mogłem w miarę normalnie chodzić. Dostałem zestaw ćwiczeń, które powoli przynoszą ulgę. Na pewno wrócę (chyba że jakimś cudem przez resztę życia nie doznań żadnego urazu). ~ jacek z
Do Tadeusza trafiłem z polecenia ponad 2 lata temu i od tego czasu jestem regularnym pacjentem. To mistrz w swoim fachu! Wiem co mówię bo jako osoba z niepełnosprawnością po 3 operacjach kręgosłupa w odcinku lędźwiowym oraz piersiowym (implanty; skolioza; stabilizacja boczna) byłem w swoim życiu u wielu fizjoterapeutów ale żaden nie miał takiego holistycznego podejścia jak Tadeusz. Polecam! ~ Dam B
Z Tadkiem współpracuje od 2020 roku kiedy to przyszedłem z bólem pleców i już po pierwszej wizycie ból spadł o 90%! Przychodzę do niego z każdą nawa kontuzją czy bólem jaki nabędę podczas sportu i jestem więcej niż zadowolony 💪🏻 wprowadziliśmy też parę zmian w moim codziennym życiu przez co nie chorowałem prawie 2lata, a wcześniej notorycznie dwa razy w roku. Zdecydowanie polecam wizytę! ~ Mateusz P
Poraz pierwszy trafiłam do Tadeusza z kontuzją kolana, w oczekiwaniu na operację. Po kilku miesiącach pracy w gabinecie i w domu, zgodnie z zaleceniami, operację odwołałam a kolano do dziś jest sprawne :) Od tamtej pory zgłaszam się po pomoc z różnymi problemami (bóle pleców, głowy, biodra) i zawsze otrzymuję terapię i zalecenia, które przynoszą ulgę. Serdecznie polecam, Tadeusz czyni cuda :) ~ Marta J
Polecam! Polecam! Polecam! Przyszłam z bólem nogi, przeszywający ból wzdłuż nogi od pośladka do stopy, który utrzymywał się przez wiele lat. Różnego rodzaju specjaliści, akupunktura, rehabilitacja nic nie pomogły. Dopiero trafiłam do Tadeusza. Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie. Ból zniknął. ~ Luiza D
Od lat uczęszczam do Tadeusza Kowalewskiego i zawsze skutecznie pomagał mi z przeróżnymi problemami – od wszelakiego bólu po napięcia mięśniowe. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i przyjazna atmosfera sprawiają, że zawsze czułam się w dobrych rękach. Dzięki wizytom nie tylko pozbyłam się wielu dolegliwości, ale też nauczyłam się, jak lepiej dbać o swoje ciało na co dzień. ~ Klara G
Do kręgów zdrowia trafiłem z bólem pleców i podejrzeniem wysunięcia dysku w kręgosłupie. Po wizycie u Tadeusza sytuacja znacznie się poprawiła, a po kilku dniach stosowania zaleconych ćwiczeń ból całkowicie ustąpił. Świetne podejście do pacjenta, pozytywna atmosfera i ogromna wiedza. Bardzo polecam! ~ Krzysztof W
Tadeusz to pasjonat i profesjonalusta w swoim fachu, ogromna wiedza, zaangażowanie, indywidualne podejście to cechy które id razu można zauważyć i odczuć podczas wizyty i współpracy. Uprawiam rozne sporty a co za tym idzie zdarzają się kontuzje, za każdym razem Tadeusz mnie wyprowadza, pomaga wrócić do formy, zdecydowanie jeden z najlepszych fachowców z jakimi miałem okazję współpracować, zdecydowanie polecam. ~ Eagle B
Z całego serca polecam tego osteopatę! Jego pomoc przed i w trakcie mojej ciąży była nieoceniona. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Sesje przynosiły ulgę w dolegliwościach, a atmosfera była zawsze wspierająca i komfortowa. ~ ka z
Tadek to wspaniały specjalista, który cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Wracam do Niego za każdym razem, gdy tylko coś mi się dzieje. Cieśń nadgarstka, ból kręgosłupa, praca z blizną i obrzękiem po operacji, to rzeczy, z którymi warto się do Niego wybrać. Patrzy na pacjenta holistycznie szukając przyczyny dolegliwości, przy czym jest bardzo fajny i wizyta przebiega w miłej atmosferze. Szczerze polecam - WARTO:). ~ Magdalena R
Przyszedłem do Tadeusza z polecenia kolegi. Uprawiam różne sporty, przez co, siłą rzeczy, nazbierałem trochę mniejszych i większych kontuzji. Od ok. 1.5 roku przychodzę do Tadeusza, który pomaga mi z nimi po kolei. Najważniejsze, że podchodzi do zdrowia holistycznie - nie jest to "trzymaj to ćwiczenie i będzie dobrze." Co więcej, Tadeusz jest bardzo fajnym gościem do którego się z chęcią wraca. ~ Maciej W
Do Tadeusza trafiłam z polecenia bliskiej osoby, której już fizjoterapia u niego bardzo pomogła. I w moim przypadku także pomogła, szczególnie w rozpracowaniu napięć w plecach i szyi. Do Tadeusza chodziłam też od początku ciąży i pomogło mi to w zadbaniu o lepsze samopoczucie, szczególnie pod koniec ciąży. Tadeusz ma holistyczne podejście i uważność na pacjenta, przez co można się poczuć naprawdę zaopiekowanym. Polecam! ~ Dorota K
Polecam Tadeusza, bo to wspaniały Specjalista, który wie co zrobić, kiedy boli biodro, kolano, zatoki, głowa. Pomaga uporać się zarówno z dolegliwościami przewlekłymi jak i tymi, które pojawiły się znienacka. Warto skorzystać z jego pomocy, bo jest skuteczny, a do tego wysłucha, poradzi jak wesprzeć się ziołami. ~ Ewa R

Znajdź nas w mediach społecznościowych